top of page

Dlaczego prosimy nie robić zdjęć telefonem na sesji? 

Profesjonalna sesja fotograficzna stanowi niepowtarzalną okazję do uwiecznienia pięknych chwil i tworzenia trwałych wspomnień dla całej rodziny. Bez względu na to, czy chodzi o sesję rodzinna w Krakowie, sesję rodzinna w Wadowicach czy sesję dziecięcą w Gdyni, korzystanie z usług profesjonalnego studia fotograficznego ma wiele zalet. Oto dlaczego warto zaufać profesjonalnej sesji fotograficznej.

 

W naszym studio fotograficznym dbamy o stworzenie odpowiedniego i profesjonalnego otoczenia, które umożliwia nam skupienie się na tworzeniu wyjątkowych fotografii dla naszych klientów. Dlatego prosimy o nie robienie zdjęć telefonem w trakcie sesji z kilku ważnych powodów.

IMG_1389.jpg

Rozpraszanie dzieci

Dzieci są naszymi najważniejszymi modelami, a naszym celem jest uwiecznienie ich naturalnego uroku i spontaniczności. Korzystanie z telefonów przez rodziców w trakcie sesji może rozpraszać uwagę dzieci, utrudniając nam uchwycenie tych magicznych momentów. Chcemy, aby dzieci czuły się swobodnie i skupiły na zabawie, interakcji z rodzeństwem czy rodzicami, a nie na ekranie telefonu.

Ania (2).jpg

Koncentracja i profesjonalizm

Nasz zespół składa się z doświadczonych fotografów, którzy włożyli dużo wysiłku w stworzenie odpowiedniego otoczenia i scenografii dla sesji. W celu osiągnięcia jak najlepszych efektów potrzebujemy pełnej koncentracji i skupienia. Robienie zdjęć telefonem może zakłócać proces twórczy i obniżać jakość fotografii, które dla Was tworzymy.

Tosia (4).jpg

Bezpieczeństwo dzieci

W naszym studio dbamy o bezpieczeństwo dzieci i wszystkich osób przebywających na sesji. Korzystanie z telefonu podczas sesji może powodować nieuwagę, a to z kolei może prowadzić do potencjalnych zagrożeń. Dlatego prosimy o skupienie się na sesji i pozostawienie telefonu na boku.

Nadia, Filip naj, Kuba i Adaś najmł) (1).jpg

Rodzinny Czas

Rodzinna sesja zdjęciowa ma na celu nie tylko uzyskanie pięknej pamiątki na lata, którą będą Wasze rodzinne zdjęcia, ale także to wspólnie spędzony czas dla całej rodziny. Zabawa dla dzieci i rodziców. Używanie telefonów może zakłócać ten czas na sesji. 

Milena (5).jpg

Zrozumienie i wsparcie ze strony naszych klientów w tych kwestiach jest niezwykle ważne dla nas. Dzięki temu możemy skoncentrować się na tworzeniu wyjątkowych fotografii, które będą pięknymi wspomnieniami na całe życie. Dlatego zachęcamy Was do zaufania naszemu zespołowi i zanurzenia się w magii sesji fotograficznej bez zakłóceń telefonem.

bottom of page