top of page

Sesja Noworodkowa

Pierwsze chwile życia Twojego dziecka

Narodziny dziecka to jeden z najpiękniejszych i najbardziej niezapomnianych momentów w życiu rodziców. Nowo narodzone maluszki są tak delikatne i urocze, że pragniemy uchwycić każdą chwilę na zawsze. Sesja zdjęciowa z noworodkiem to doskonały sposób na uwiecznienie tych pierwszych, magicznych dni.

dcfsffsdfsdfdf.jpg

Utrwalenie chwil, które nigdy nie wrócą

Pierwsze dni po narodzinach to czas, który niezwykle szybko przemija. Noworodek rośnie i zmienia się z dnia na dzień. Sesja noworodkowa pozwala uchwycić te pierwsze, kruche chwile na zawsze. Razem uwiecznimy najpiękniejsze detale, takie jak maleńkie dłonie i stópki, uśmiech czy senne mimiki. Dzięki temu będziecie mogli wracać do tych wspomnień z sentymentem przez całe życie.
 

sdfsfddff.jpg

Wyjątkowe wspomnienie na całe życie

Sesje noworodkowe to nie tylko fotografie. To piękne wspomnienie, które przetrwa przez wiele lat. Fotografie te staną się cennym skarbem dla rodziny, a dziecko samo doceni je, kiedy dorośnie. Wspólnie będziecie mogli przeglądać te zdjęcia, wracać do wspomnień z pierwszych dni życia i dzielić się emocjami.

dfsdfd.jpg

Naturalne emocje

Zdjęcia noworodkowe z rodzeństwem ukazują unikalną relację między starszymi rodzeństwem a nowo narodzonym braciszkiem lub siostrzyczką. Można zobaczyć, jak starsze dzieci kierują swoją uwagę i czułość w stronę maluszka, wyrażając swoją miłość i troskę.

dsfsfddfd.jpg
dsfdffsfd.jpg

Najlepszy moment na sesję noworodkową to zazwyczaj pierwsze 10 dni życia dziecka. W tym okresie maluszek jeszcze większość czasu śpi i jest bardziej podatny na pozowanie. Właśnie wtedy można uchwycić te najbardziej urocze i spokojne ujęcia. Dlatego warto zaplanować sesję z wyprzedzeniem, aby nie przegapić tego wyjątkowego momentu.

Oferta

Sesja noworodkowa to specjalna sesja wymagająca większej ilości czasu oraz przygotowań z naszej strony.

Koszt takiej sesji to

450 zł

sdfsddff.jpg

10 zdjęć w wersji elektronicznej oraz wydrukowanej 15x23cm na papierze jedwabnym

na sesji wykonujemy zdjęcia w kilku stylizacjach przygotowanych specjalnie dla Twojego maluszka, stylizacje dostoswane do płci dziecka. Mamy małe łóżeczka, kosze, kocyki, ubranka. Oczywiście możliwe są zdjęcia także z rodzeństwem oraz z rodzicami.

sdfsdf.jpg

czas trwania sesji: ok 2-3 h

Czas trwania sesji jest dostosowany do potrzeb dziecka i Waszych. Wiadomo,żę podczas sesji dzieciątko będzie trzeba nakarmić (czasem nawet kilka razy), przebrać, przewinąć. To wszystko wymaga czasu.

dsfdffsfd.jpg

wybór zdjęć

zdjęcia po sesji dostaniecie w formie galerii zdjęć ze znakiem wodnym i wybierzecie sami te zdjęcia, które Wam podobają się najbardziej. Można oczywiście dokupić większość ilość zdjęć w cenie 40 zł/sztuka.

Sesja wykonujemy w Wadowicach, Krakowie i w Gdyni.

Email

iza@kociekadry.pl - napisz żeby się umówić !

bottom of page