top of page
IMG_9473.jpg

Jak przygotować się do sesji?

IMG_9518.jpg

Kraków

Bardzo jest nam miło, że zapisaliście się na naszą sesje Świąteczna. 

Poniżej informacje jak przygotować się do sesji.

Na sesje proszę przyjdźcie już ubrani do pierwszej stylizacji - jasnej z pianinem !

Mamy ograniczony czas na sesji, a wiadomo zależy nam żeby zrobić jak najwięcej zdjęć, a przebieranie to dość długi proces, dlatego prosimy przyjść już ubranym do sesji.

IMG_9483.jpg

Jakie ubrania pasują do drugiej stylizacji z budką?

Do tej stylizacji możecie się ubrać już bardziej na luzie. Swetry, dresy, pidżamy świąteczne. Pasujące kolory czerwień, zieleń, biały, czarny. 

IMG_9755.jpg

Ubiór dostępny w studio.

Oczywiście w studio mamy także kilka stylizacji dla dzieci w różnym wieku, oraz dla mam. Proszę jeżeli chcecie skorzystać z naszych stylizacji napiszcie nam o tym wcześniej, żebyśmy mogły przygotować oraz sprawdzić czy mamy coś pasującego dla Waszych dzieci.

IMG_9855.jpg

Jakie ubranka pasują do stylizacji z pianinem?

Najlepiej wybrać kolory - złoty, granatowy, butelkowa zieleń, czerwień - mocne odcienie. Styl ubrań - elegancki, wieczorowy.

IMG_9567.jpg

Trzecia stylizacja - zimowa

Trzecia stylizacja jest stylizacją do zdjęć typowo dziecięcych, nie wykonujemy na niej zdjęć rodzinnych raczej. Jeżeli chodzi o ubiór dzieci mile widziane sweterki, skarpety świąteczne, futerka. Czapki, rękawiczki. Zimowy ubiór.

Marysia (9).jpg

Buty!

Bardzo prosimy pamiętać, że w studio obowiązuje obuwie zmienne. Możecie mieć sesje na boso, w świątecznych skarpetach lub możecie zabrać buty na przebranie pasujące do sesji. 

IMG_9728.jpg

Nie zapomnijcie najważniejszego - dobrego humoru i nastawienia na super zabawę z całą rodziną!

IMG_9894.jpg
bottom of page